O firmie

W branży budowlanej jesteśmy od 2007 r. Od początku zajmowaliśmy się sprzedażą stolarki otworowej piastując stanowiska doradców techniczno-handlowych u producentów znanych marek. W ramach pracy obsługiwaliśmy inwestycje obiektowe, sieci handlowe oraz inwestycje domów jednorodzinnych. Obsługując każdą z tych gałęzi zauważaliśmy zmieniające się trendy dotyczące energooszczędności. Duża ilość zrealizowanych inwestycji oraz przebytych rozmów z Inwestorami prywatnymi oraz kierownikami budów nakreśliły nam potrzebę poszukiwania nowych innowacyjnych produktów, które sprostają wymaganiom budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Firma Nowoczesne Izolacje specjalizuje się w wykonywaniu izolacji nowoczesną metodą natrysku pianki poliuretanowej. Działalność w zakresie ocieplania pianką zaczęliśmy w 2012 roku i teraz możemy pochwalić się tysiącami metrów wykonanych izolacji oraz dziesiątkami zadowolonych Klientów. Duża ilość odbytych szkoleń, doświadczenie i najnowocześniejsze urządzenia pozwalają nam sprostać każdemu powierzonemu zadaniu. W 2014 roku wstąpiliśmy do stowarzyszenia Polska Grupa Izolacji Natryskowych. Głównym zadaniem grupy jest dbanie o wysoką jakość wykonywanych izolacji, wsparcie merytoryczne i techniczne członków, a także promocja branży.
Nowoczesne Izolacje świadczy usługi ocieplania poddasza pianką, hydroizolacji fundamentów i stropodachów. Wykonujemy także termoizolacje hal magazynów i budynków inwentarskich.
Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie Klienta. Z nami masz gwarancję skutecznej izolacji.