Nowoczesne Izolacje członkiem stowarzyszenia PGIN

Działając od kilku lat na rynku natrysków poliuretanów widzimy konieczność zrzeszenia właścicieli firm zajmujących się ogólnie mówiąc izolacjami natryskowymi. W trakcie wykonywania tej działalności zauważamy wiele niejasności, półprawd, praktyk często wprowadzających w błąd klientów a nawet działań ocierających się o granice oszustwa. Nawet osoby, które z racji wykształcenia powinny wiedzieć więcej od przeciętnego klienta bardzo często mają nieprawdziwe informacje.

Sprawdzając informację na temat natrysku pianki PUR jako izolację termiczną poddasza wielu klientów ma mętlik w głowie. Na forach dyskusyjnych otrzymuje się sprzeczne informacje. Trzeba pamiętać iż na forach panuje pełna anonimowość i odpowiedzi tam zawarte nie zawsze odpowiedzą na Państwa pytania.

Tworząc Stowarzyszenie firm natryskujących piankę PUR jako izolację chcemy stworzyć kompendium wiedzy dla przysłowiowego „Kowalskiego” na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy wykonującej izolację, aby wykonane prace dobrze służyły przez długie lata.
Naszym celem jest:
– opracowanie standardów wykonywania izolacji poliuretanowych, polimocznikowych i innych,
– wprowadzenie szkoleń praktycznych dla nowych członków
– informacja o polecanych przez PGIN firmach wykonujących izolacje zgodnie z zasadami techniki natryskowej
– udzielanie członkom certyfikatów PGIN
– oceny techniczne wykonanych izolacji
– odpowiedzi na pytania klientów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://www.pgin.net

Logo-PGIN